Menu

Blog Single Post

03

Styczeń

Zmiany zasad korzystania lokali przez organizacje pozarządowe i grupy nieformalne w budynku Miejskiego Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych przy ul. Misjonarskiej 22 w Płocku.

Szanowni Państwo,
informujemy, że uległo zmianie Zarządzenie Prezydenta Miasta Płocka w sprawie określenia zasad korzystania z lokali przez organizacje pozarządowe i grupy nieformalne w budynku Miejskiego Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych przy ul. Misjonarskiej 22 w Płocku.
 
Bardzo prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią Zarządzenia i zwrócenie szczególnej uwagi na kwestie bezpieczeństwa i pobierania kluczy i karty elektronicznej umożliwiającej wejście do budynku.
 
WAŻNE!!!
Nawet jeśli złożą Państwo zapotrzebowanie na salę drogą telefoniczną, czy też mailową, najpóźniej tydzień przed planowanym spotkaniem trzeba złożyć na piśmie to zapotrzebowanie, w przypadku akceptacji przez Pełnomocnik ds. Organizacji Pozarządowych otrzymają Państwo kartę elektroniczną umożliwiającą wjazd na teren obiektu oraz kod PIN do szafki z kluczami.
 
Telefony kontaktowe:
– w sytuacjach awaryjnych do Straży Miejskiej tel. 24 367 14 40
– w przypadku problemów z obsługą depozytora kluczy tel. 609 694 190