Menu

Blog Single Post

19

Grudzień

Zaproszenie na spotkanie dot. Programu „Europa dla obywateli”

Szanowni Państwo,

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego na spotkanie informacyjne na temat programu „Europa dla obywateli” oraz Europejskiego Korpusu Solidarności, które odbędzie się 15 stycznia 2020 roku w Warszawie.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.
Ponadto, w spotkaniu weźmie udział Pani Agnieszka Bielska z Narodowej Agencji Europejskiego Korpusu Solidarności, która zaprezentuje działania Europejskiego Korpusu Solidarności skierowane także do przedstawicieli samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych w zakresie wspierania wolontariatu i inicjatyw lokalnych.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy program wydarzenia.

https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-15-stycznia-2020-warszawa/

TERMIN SPOTKANIA: 15 stycznia 2020 r., w godzinach 11.00-14.45 (od godziny 10.30 rejestracja)

MIEJSCE SPOTKANIA: w potwierdzeniu

Więcej o programie „Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/
Więcej o Europejskim Korpusie Solidarności: https://eks.org.pl/

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Zespół Punktu Kontaktowego programu „Europa dla obywateli”

-->