Menu

Aktualności PRDPP

Posiedzenia Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w 2019 roku


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 11 czerwca (wtorek) 2019 roku o godzinie 15:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka pl. Stary Rynek 1.


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 20 maja (poniedziałek) 2019 roku o godzinie 15:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka pl. Stary Rynek 1.


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 9 kwietnia (wtorek) 2019 roku o godzinie 15:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka pl. Stary Rynek 1.


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 14 marca (czwartek) 2019 roku o godzinie 15:30 w siedzibie Referatu Komunikacji Społecznej i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta Płocka przy ul. Misjonarskiej 22 w Płocku.


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 12 lutego (wtorek) 2019 roku o godzinie 15:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka pl. Stary Rynek 1.


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na pierwsze posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 15 stycznia (wtorek) 2019 roku o godzinie 15:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka pl. Stary Rynek 1.


Posiedzenia Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w 2018 roku


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na pierwsze posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 19 grudnia (środa) 2018 roku o godzinie 15:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka pl. Stary Rynek 1.


Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 11 października (czwartek) o godzinie 16:00 w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych przy ul. Misjonarskiej 22


Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 12 września (środa) o godzinie 16:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka, pl. Stary Rynek 1.


Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 7 sierpnia (wtorek) o godzinie 16:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka, pl. Stary Rynek 1.


Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 14 czerwca (czwartek) o godzinie 16:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka, pl. Stary Rynek 1.


Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 9 maja (środa) o godzinie 16:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka, pl. Stary Rynek 1.


Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 12 kwietnia (czwartek) o godzinie 16:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka, pl. Stary Rynek 1.


Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 15 marca (czwartek) o godzinie 16:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka, pl. Stary Rynek 1.


Serdecznie zapraszamy na kolejne posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 8 lutego (czwartek) o godzinie 16:00 w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka, pl. Stary Rynek 1.


Nastąpiła zmiana sali ma której odbędzie się posiedzenie Rady. Posiedzenie będzie miało miejsce w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych ul. Misjonarska 22, sala konferencyjna

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w Nowym 2018 roku posiedzenie Płockiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 11 stycznia (czwartek) o godzinie 16:00 w Sali nr 206 (obok Biura Rady Miasta Płocka – 2 piętro, wejście od strony pl. Stary Rynek.