Menu

Nowe zniżki dla seniorów

Nowe zniżki dla seniorów

Do programu „Płocka Karta Seniora” dołączyli nowi partnerzy, którzy swoją ofertę przygotowali specjalnie dla płockich seniorów.
Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o., ul. Kąpielowa 70, 30-698 Kraków, tel. 12 2547813, e-mail: rezerwacja@uzdrowisko.krakow.pl, http://www.uzdrowisko.krakow.pl/

Uzdrowisko Swoszowice – to malownicza oaza zieleni w południowo-wschodniej części Krakowa, obejmująca zabytkowy park zdrojowy, tereny leśne oraz zielony pas rzeki Wilgi, które są idealnym miejscem rekreacji i wypoczynku. Największym skarbem Uzdrowiska, któremu Swoszowice zawdzięcza renomę i uznanie w Polsce i niemal całej Europie, są wody lecznicze.
Oprócz kąpieli mineralnych w Uzdrowisku można korzystać również z zabiegów z zakresu: balneologii (zabiegi z użyciem borowiny), hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, masażu, leczenia zimnem.

Rabat:
10 % na pobyty w uzdrowisku.

* * *

Ośrodek Rehabilitacyjny „Leśna Polana”, ul. Wojska Polskiego 28, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 94 3515210, e-mail: info@lesna-polana.pl, http://www.lesna-polana.pl/

Ośrodek Rehabilitacyjny Leśna Polana to komfortowy obiekt położony w 4-hektarowym parku nadmorskim, zaledwie 300 metrów od morza. Takie umiejscowienie pozwala na spędzenie czasu w ciszy i spokoju bez nadmiernego zgiełku i hałasu nadmorskiej miejscowości, będąc jednocześnie w bezpośredniej bliskości morza i nadmorskiej infrastruktury.

Rabat:
5%
zniżki na wszystkie oferty zamieszczone na stronie www.lesna-polana.pl
10% zniżki na zabiegi wykupione na miejscu.

* * *

Spółdzielnia Socjalna „Fun Park”, Ośrodek Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów”, Zaździerz k/Płocka, tel. 24 264 13 29, http://www.12debow.pl

Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku „12 DĘBÓW” w Zaździerzu położony jest w pięknym kompleksie lasów sosnowych i mieszanych na terenie gminy Łąck, w obszarze Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Jezioro Ciechomickie. Lasy, jezioro oraz nieskażona i niezwykłej urody przyroda sprawiają, że można wypocząć oraz odnaleźć spokój i wyciszenie z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu. Okolice Zaździerza należą do najbardziej malowniczych obszarów Mazowsza. Wiosną urzekają dywanami kwitnących zawilców, śpiewem ptaków we wszystkich zakątkach, latem zapachem rozgrzanego igliwia i szumem wody nad jeziorem. Jesienią przyciągają grzybiarzy, a zimą miłośników spacerów i kuligów. Wszystko to sprawia, że jest to miejsce sprzyjające wypoczynkowi i relaksowi.

Rabat:
20% na pobyty wypoczynkowe, rehabilitacyjne, masaże i aqua-aerobik
Wszystkie rabaty oferowane w ramach Płockie Karty Seniora zamieszczone są tutaj

Project Info

Categories:

Project url: